Autoopravárenské laky - Lakovací systémy pro osobní automobily

2K-VOC-System-Füller

2K-VOC-System-Füller

Výkonný!

Univerzálně použitelný plnič  2K-VOC -Systém-Füller je možno bezproblémově zpracovávat téměř na každém podkladu. S tímto plničem máte vše pevně pod kontrolou:

  • extrémní plnící síla díky vysokému podílu sušiny (70% ve stavu nástřiku), proto mimořádně vydatný 
  • menší náklady na broušení a nižší spotřeba brusných prostředků díky dobrému vypnutí 
  • optimální stav vrchního laku - nezávisle na lakovacím systému
  • vysoká jistota zpracování i při silnějších vrstvách

Plnič 2K-VOC-System Füller je 

  • snadno brousitelný - za mokra i za sucha 
  • mimořádně stabilní 
  • rychle schnoucí a
  • optimálně tvrdý.

Dokonce i při silnějších vrstvách zůstává povrch bez puchýřků.

Při broušení se mění barva, takže dochází k úspoře kontrolního spreje.

2K-VOC-Pro-Füller

2K-VOC-Pro-Füller

Produktivní!

Plnič 2K VOC-Pro-Füller je absolutní novinka. Jeho název „Pro" znamená jeho hlavní přednost: vysokou produktivitu. Vysoká jistota zpracování v kombinaci s jeho vydatností z něj dělají špičkový výrobek.  Variabilně pokrývá oblast slabé, střední i silné vrstvy. Bezproblémově je tak možno docílit síly vrstev až do 250 μm.

Zapomeňte na schnutí na vzduchu přes noc! Jeho velmi rychlé schnutí na vzduchu ho dělá absolutním šampionem ve výkonu.

2 - 3 nástřiky jsou suché již za 90 - 120 Min. / 18 - 22 °C a může následovat broušení.

Má vysokou jistotu zpracování a vysokou stabilitu.

Díky dobrému vypnutí lakované vrstvy je zapotřebí menší námahy na broušení a menší spotřeby brusných materiálů.  Díky své vynikající schopnosti schnutí Vám uvolňuje stříkací box pro další práce.

2K-VOC-Nonstop-Füllprimer

2K-VOC-Nonstop-Füllprimer

Univerzál!

Laboratoři Standoxu se podařil nový vývoj materiálu 2K VOC-Nonstop Füllprimer. Je všeumělem, který dává jistotu při každém použití.

Univerzálně použitelný 2K VOC-Nonstop-Füllprimer je možno bezproblémově zpracovávat téměř na jakémkoliv podkladu.

Jako plnič mokrá do mokré:

Mimořádně se napne do hladkého povrchu a je tak bezpečným podkladem pro krycí vrchní pigmentovaný lak.

Může být přelakován již po 15 minutách Standohydem Basecoat. To šetří čas a peníze, protože odpadají náklady na broušení.

Je zcela jasné: přináší časové výhody, které zvýší průchodnost ve stříkacím boxu.

Jako izolační plnič:

Jistě a spolehlivě izoluje kritické podklady.

Jako brusný plnič:

Tato dodatečná vlastnost z něj dělá všeuměla.

  • Extremně vysoká plnící síla díky vysokému podílu sušiny (70% ve stavu stříkání), tím mimořádně vydatný 
  • nechá se stříkat jako vrchní lak
  • dává vynikající stav krycího vrchního laku 
  • je vynikajícím partnerem pro nové technologie stříkacích pistolí a trysek.

 

Standoflex 2K-Plastic-Grundierfüller.

Standoflex 2K-Plastic-Grundierfüller.

Pro trvalé lakování plastů.

Pomocí základovacího plniče Standoflex 2K-Plastic-Grundierfüller budete bezpečně zvládat všechny plasty na osobních automobilech. Zapomeňte na všechno, co jste se učili o přípravě plastových dílů. Protože se  Standoflex 2K-Plastic-Grundierfüllerem je určení druhu plastu zbytečné. 

Je jedno, jaký plastový díl musíte opravit,  Standoflex 2K-Plastic-Grundierfüller se postará o perfektní podklad pro všechny plasty. I díly z PP nebo PP/EPDM nyní můžete snadno a rychle zpracovat.

Standox EP-Grundierfüller.

Epoxydový základovací plnič s vynikající antikorozní ochranou a chemickou odolností používaný zejména na vozy MB.

Další stránky: 1 2