Novinky a zajímavosti

Gratulujeme Vaškovi Pechovi a Petrovi Uhlovi k sedmému mistrovskému titulu

Gratulujeme EuroOil - invelt týmu k obhájení mistrovského titulu. Jsme hrdi, že můžeme společně se značkou Standox podporovat náš v současnosti nejúspěšnější rallyeový tým. Václav Pech jun. s Petrem Uhlem a vozem MINI John Cooper Works zvítězili na Barum Czech Rallye Zlín.

Více 7.9.2014 20:00

Mirka představí koncept Future Bodyshop Solutions na veletrhu Automechanika 2014

Finská společnost Mirka, která je v České republice výhradně zastoupena společností Servind, patří k vedoucím dodavatelům brusiv na autoopravárenský trh a má v oblasti produkce brusiva dlouhou historii.

Více 5.9.2014 10:00

Proč si vybrat u nás?

Proč si vybrat u nás? 1 Jsme předním dodavatelem barev, příslušenství a vybavení lakoven do autoopravárenství, automobilového, strojírenského a dřevařského průmyslu.
Proč si vybrat u nás? 2

Zastupujeme světové společnosti Standox, Mirka, Sata, Colad, Hamach, 3M, Tesa, Farécla, Tork, Evonik, Flowey, Herkules, Lutro, Termomechanica a Symach a další.

Proč si vybrat u nás? 3

Nabízíme kompletní dodávky z jednoho místa, prvotřídní záruční i pozáruční servis, technické poradenství a systém odborných školení.Akční nabídka

Produkt měsíce září: MASKOVACÍ FÓLIE COLAD

Nové maskovací fólie Colad nyní EXTRA výhodně! ... Více

Akce Sata: Čistý vzduch

Získejte náhradní patrony pro filtraci vzduchu či vzduchovou hadici za zvýhodněnou cenu! ... Více

O společnosti

Společnost SERVIND s.r.o. je obchodní společnost založená v roce 1992 a působící na trhu autoopravárenského lakování, automobilového průmyslu a průmyslové výroby. Svým zaměřením se řadí mezi přední dodavatele autoopravárenských laků. Velkou konkurenční předností je zajišťování komplexního vybavení lakoven. Od spotřebního materiálu a pracovních nástrojů až po garážovou a sušicí techniku. V posledních čtyřech letech se společnost dynamicky rozvíjí také v oblasti lakování a úpravy povrchů v dřevařském a nábytkářském průmyslu.

# # # # # # # #

Nahoru