Co tě čeká v následujících dnech a měsících...

Ihned při nástupu tě čeká povinné školení BOZP a PO, kterým tě provede personální oddělení. Školení BOZP a PO se poté opakuje 1x za rok, kdy na firmu dochází externí školitel a ve stanovených několika termínech proškolí všechny zaměstnance firmy. 

Pokud jsi nastoupil na pozici, které náleží služební auto, tvým prvním krokem musí být úspěšné absolvování školení řidičů, které probíhá online na webu - https://www.instructor.cz/

  • jakmile tě HR oddělení zaeviduje do systému, přijde ti email s přihlašovacími údaji. Online test se skládá z 5ti jednoduchých otázek bez časového limitu a máš na něj neomezený počet pokusů. Po úspěšném absolvování, prosím vytiskni certifikát, podepiš ho a spolu s kopií řidičského průkazu ho zanes nebo zašli emailem na personální oddělení (adresa pro zaslání: vkrekulova@servind.com)
  • Školení řidičů se opakuje 1x za rok. Jakmile se bude blížit datum konce platnosti tvého školení, automaticky ti přijde upozornění.
  • Nezapomeň, ve služebním autě smíš jezdit pouze s platným školením řidičů! 

Servind pracuje s interním systémem Navision, který je přizpůsobený (a stále se přizpůsobuje) našim potřebám, tedy v případě, že máš jakékoliv připomínky nebo požadavky, budeme rádi, když je předáš tvému nadřízenému. Co ty víš, třeba právě tvoje myšlenka ulehčí soužití s Navisionem nám všem :-) 

  • V prvních týdnech tě systémem provedou tvoji kolegové nebo obchodní referentky, které v něm plavou jako ryby ve vodě, takže se nemáš čeho obávat :-) 

 

Nezapomeň, že máš právo na pravidelnou zpětnou vazbu od tvého nadřízeného. Stále jsme jenom lidi a ne vždy se všem daří dávat feedback pravidelně. Kdykoliv jen budeš chtít, určitě se ozvi a neboj s eo ni požádat. Je to věc, která je velmi důležitá a přínosná pro obě strany. 

Pravidelně se však snažíme dodržovat:

  • Sezení před koncem zkušební doby s HR
  • Kvartální ohodnocení na jehož základě dostáváš motivační složku
# # # # # # # #
Přepínač

Nahoru