David Bártek, jednatel společnosti

"Seberealizace a možnost práce s lidmi"

Davidovi je 37 let. V Servindu začal na pozici produktového manažera a postupně se přes manažera divize Industry, následně obchodního ředitele, vypracoval na jednatele společnosti.

David Bártek

Jaké byly tvé začátky ve firmě?

Během studia na ČZU jsem byl profesionálním házenkářem. Asi jako každý mladý člověk jsem chtěl něco ve svém životě dokázat a třeba i zkusit něco jiného. V roce 2003 se mi kamarád zmínil o možnosti práce ve společnosti Servind na pozici produktového manažera. Šel jsem na pohovor, pozici získal a jelikož jsem v Servindu dostával další a další možnosti k seberealizaci, tak už zůstal:-).

 

Co bylo zlomovým okamžikem ve tvojí kariéře?

Zřejmě to bylo jmenování do pozice Manažera divize Industry v roce 2006. Ve věku 26 let jsem dostal důvěru vést divizi s šestnácti podřízenými a obratem vyšším než 150 mil. korun. Bylo to velmi náročné období, ale myslím, že jsem se hodně naučil a právě tato pozice nastartovala moji další kariéru.

Co považuješ za svůj největší profesní úspěch?

Samozřejmě je to jmenování na post jednatele společnosti v roce 2016. Chtěl bych ale zmínit ještě další dva body, kterých si hodně vážím. Z manažerského hlediska je to výběr těch správných lidí a jejich vhodná integrace do našeho týmu. Z obchodního hlediska je to pak získání kontraktů na dodávky spotřebního materiálu od všech automobilek v ČR/SK –
v současné době je tedy každý z více než 2 mil. vozů vyroben s pomocí našich produktů.

Co máš na své práci nejraději?

Opět je to více věcí… Ale kdybych měl vybrat ty nejdůležitější, tak je to možnost seberealizace. Mimochodem, obecně na této možnosti je založen také úspěch naší společnosti. A také práce s lidmi – jak na straně zákazníků, dodavatelů a dalších partnerů, tak také interně se svými kolegy.

Chcete být součástí našeho týmu? Možná právě vás hledáme. Tak buď Servind i ty. Servind kariéra

Fotografie

# ## # # # # #
Přepínač

Nahoru