Kateřina Rusnáková, asistentka oblastního manažera

,,Když práce člověka baví, čas strávený v ní utíká mnohem rychleji“

Kateřina k nám nastoupila po vysoké škole a na její práci jí už pět let baví rozmanitost, kterou pobočka v Brně umožňuje.

KatkaJaké byly tvé začátky ve firmě?

Nastoupila jsem do firmy Servind hned po vysoké škole a moje zkušenosti s opravdovým zaměstnáním byly pouze na úrovni dlouhodobých brigád. Proto možná moje začátky ve firmě byly ze začátku ,,krušné“, ale díky ochotě a shovívavosti zkušených kolegů jsem snad zapadla celkem rychle.

Co nebo jaký byl zlomový okamžik ve tvé kariéře?

Zlomový okamžik nastal už cca po třech měsících v novém zaměstnání, kdy odešla kolegyně, kterou jsem měla nahradit za mateřskou a já jsem byla, tak řečeno, hozena do vody. Zpočátku jsem plavala s rukávky a občas se upustily a já jsem měla hodně namále, abych se neutopila, ale nakonec jsem to vše ,,zvládla“ a teď už rukávky potřebuju jen když přijde něco úplně nového.


Co považuješ za svůj největší profesní úspěch?

Můj největší úspěch a zároveň i neúspěch je to, že jsem se díky své pozici na brněnské pobočce, počtu zaměstnanců a občas i potřebné zastupitelnosti, seznámila téměř s každou pozicí, kterou provozovna Brno nabízí – od vychystávání zboží, přes zákaznický servis, komunikaci a setkávání se se zákazníky až po obchodní stránku naší firmy. Díky tomu mohu napsat, že se teoreticky orientuji ve všem, co provozovna Brno nabízí, ale bohužel žádná oblast není úplně na 100 %. „Pro uklidnění nadřízených, některé oblasti jsou na 99,9 %“.

Co máš na své práci nejraději?

Na své práci mám ráda, že každý pracovní den je jiný než ten předchozí a ve většině případů i ten následující. Je jistě málo lidí, kteří se podívají v práci na hodiny a doufají, že ještě není 16:00.

Co jsi vnímala jako nejpozitivnější změnu ve firmě?

Za dobu mé přítomnosti ve firmě proběhlo již spoustu změn velmi pozitivních, pozitivních a některých méně pozitivních. Tu nejpozitivnější nedokážu určit, ale důležité je, že z mé strany neproběhla žádná změna, kterou bych brala jako negativní. Pokud by změny neprobíhaly, byla by naše práce stereotypní, a to by nás nebavilo.

Kdybys mohla cokoli změnit, bez omezujících okolností, co by to bylo?

Nic konkrétního mě nenapadá a pokud by mě napadlo později, nebude to ale nic důležitého, protože to by mě přece napadlo hned.

 

Chcete být součástí našeho týmu? Možná právě vás hledáme. Tak buď Servind i ty. Servind kariéra


Fotografie

# ## # # # # #
Přepínač

Nahoru