Lakovací systémy pro osobní vozy a motocykly

Bugatti - laky pro osobní automobily

Moderní lakovací technologie, jako je například Standoblue Basecoat nebo Standohyd Basecoat, jsou vysoce ekonomické, šetrné k životnímu prostředí a pomáhají dosahovat optimální kvality

Vyberte si produkt, který nejlépe vyhoví vašim náročným požadavkům:

  • Standoblue

Standoblue je zcela nová technologie lakovacích materiálů, která v sobě koncentruje to nejdůležitější, co lakovna potřebuje: dokonalé barvy, efektivní zpracování, rychlou aplikaci a metalízy bez mráčků.

Více

  • Standohyd

Standohyd, vodouředitelný lakovací systém, splňuje přísné ekologické směrnice Evropské unie. Je součástí skupiny Pro-future, produktové řady, která se vyznačuje nízkým obsahem rozpouštědel. Byl oficiálně schválen všemi předními výrobci automobilů.

Více

  • Standocryl

Od ledna 2007 je v platnosti směrnice EU ohledně ředidel. Ta definuje přísné mezní hodnoty pro emise organických rozpouštědel. Na opravy laku smějí být používány pouze materiály, které odpovídají novým předpisům.

Více

 

MicroRepairs

Chytré řešení pro malá poškození. MicroRepair je nákladově efektivní postup pro profesionální opravy drobných poškození laku jako jsou škrábance nebo malá promáčknutí. Lze je realizovat s našimi technologiemi Standoblue, Standohyd i Standocryl.

Více

 

# ## # # # # #
Přepínač

Nahoru