Luboš Šika, obchodně technický zástupce

"Chovej se k ostatním přesně tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě."

Luboš ŠikaNáš Flowey Man Luboš patří k mladší části našeho týmu, ale zkušeností už nasbíral požehnaně. Před Servindem pracoval 2,5 roku jako obchodní zástupce v prodeji zemědělské techniky, ale vášeň k autům zvítězila, a tak je s námi už druhým rokem. Působí na pozici obchodně-technického zástupce lucemburské chemie Flowey. Pokud potřebujete vyčistit sedačky, naleštit skla a zbavit se mušek, nic pro něj není problém. Luboš je zkrátka odborníkem na auto kosmetiku.

Když není v práci, najdete ho pravděpodobně s jeho rodinou, kterou miluje nade vše. Mezi jeho koníčky patří rybaření, ke kterému ho přivedl jeho děda a k vodě spolu jezdí velmi často. Lubošovou vášní je také sport, kolo, lyžování, snowboard nebo tenis, ale především fotbal, který hraje pravidelně, ale také ho rád sleduje. Jeho srdíčko plesá pro Spartičku a je fanouškem také londýnského Arsenalu.

Luboš rybářJaké byly tvé začátky na firmě?

Každý začátek v nové firmě nebo prostředí není jednoduchý, ale jelikož tu máme dobrý kolektiv, který mě si myslím přijal, bylo o to jednodušší se zapracovat. Nejvíce mi v začátcích věnoval svůj čas náš Team Leader Jakub Jiřík, který mi se vším pomáhal a vysvětlil principy mé práce, za což jsem mu vděčný.

Co považuješ za svůj největší pracovní úspěch?

Nemám vyloženě jeden největší úspěch, ale pro mě je úspěchem každý dobře uzavřený obchod, který se mi povede. Nejvíce si ale pamatuji, když jsem v minulém zaměstnání uzavřel svou první kupní smlouvu a nesl ji na stůl svému nadřízenému a on mi řekl "jen tak dál", byl to příjemný pocit.

Co máš na své práci nejraději?

Na své práci se mi líbí různorodost, pestrost a i to, že pokaždé je člověk na jiném místě a práce se nestává stereotypem. Já sám jezdím po celé ČR a prodávám chemii Flowey, hledám nové akvizice a zároveň jsem podporou a technikem pro obchodní tým.

Luboš u autaKdybys mohl na Servindu cokoliv změnit, bez omezujících okolností, co by to bylo?

Na Servindu bych nic neměnil, vše se mi líbí, tak jak to je. Máme skvělé zázemí, a to si myslím, že je to nejdůležitější. Ale možná jedna věc by mě napadla, odpočinková místnost, kde si člověk může po obědě dát 20minutového šlofíka by byla skvělá.

Kdyby se tě kandidát zeptal, proč by se měl stát součástí našeho týmu, co bys mu odpověděl?

Určitě bych mu odpověděl ať neváhá a zkusí to, máme široký sortiment kvalitních produktů a velké jméno u zákazníků díky našim službám. Máme skvělý tým lidí, kteří vědí, co dělají a nikdy tě nenechají ve štychu.


Fotografie

# ## # # # # #
Přepínač

Nahoru