Lutro

Kabiny Lutro

Německý výrobce prémiových lakovacích technologií Lutro dodává našim prostřednictvím na český a slovenský trh lakovací a sušicí kabiny, přípravná stání a další vybavení lakovny nejvyšší technologické úrovně. Veškerá zařízení jsou vyráběna na zakázku dle přání zákazníka.

Lutro je společností s šedesátiletou historií. Tradičně je po celém světě považováno za jednu z nejprogresivnějších a nejkvalitnějších firem, které se zabývají problematikou lakování. Nosným programem společnosti jsou kabiny pro lakování průmyslových výrobků. To ale neznamená, že by zaostávala v oblasti autoopravárenství. Ba naopak je i zde význačným hráčem na světovém trhu. Každá lakovna je řešena individuálně. Před realizací je provedena důkladná analýza potřeba zákazníka, objemu a charakteru zakázek. To vše s cílem dosažení výsledného maximálního efektu při realizaci lakovacích zakázek.

Ve spolupráci s firmou Lutro jsme schopni připravit kompletní studii včetně technologického osazení pro lakovnu jakékoliv velikosti a typu. Samozřejmostí je pomoc se začleněním veškerých technologií do vašich prostor, vytvoření vizualizace či pomoc s legislativou.

Fotografie

# ## # # # # #
Přepínač

Nahoru