Nářadí Ronin Tools

Profesionální dílenské nářadí Ronin Tools zahrnuje základní sortiment 228 dílů - zástrčný klíč s ráčnou se 72 zuby, různé druhy kleští a šroubováků, kladiva, očko ploché klíče a měřicí nástroje s digitálním odečtem.

Toto nářadí má řadu důležitých vlastností, které společně vytvářejí výsledek silné a mimořádné koncepce. Všechny díly byly samozřejmě testovány v extrémních podmínkách a podle nejvyšších standardů kvality, aby splnily jak požadavky vysoké kvality, tak maximálního výkonu. Toto vysoce odolné nářadí je provedeno v elegantním a moderním designu, aniž by tím utrpěla praktičnost.

Vysoká úroveň kvality spočívá v tom, že různé nářadí, jako zástrčné klíče s ráčnami a francouzské klíče, je vyrobeno z vysoce kvalitní CR – V (chrom-vanadiové) oceli. Navíc bylo podrobeno zvláštnímu tepelnému zpracování, čímž bylo dosaženo maximální tvrdosti a odolnosti proti zkroucení. Šroubováky jsou vyrobeny z SVCM oceli, která je mnohem odolnější proti překroucení než standardně používaná ocel S2. Štípací kleště a šroubováky jsou vybaveny ergonomickými měkkými držadly rukojetí z TOP (termoplastické) gumy. Šroubováky mají kromě toho na rukojeti vyraženo označení velikosti a druhu, takže kdykoli a rychle najdete to správné nářadí, které zrovna potřebujete.

Nářadí je dodáváno samostatně, nebo v bytelných vozících Ronin Tool Station, které jsou stabilní a mají atraktivní design. Vozíky disponují osmi zásuvkami a centrálním zajištěním. Centrální zajištění se stará o to, aby nemohla být otevřena více než jedna zásuvka současně. To zabraňuje případnému převrácení vozíku. Vozík je samozřejmě plně uzamykatelný. 

K uložení dílenského nářadí je určeno prvních sedm zásuvek se speciálními přihrádkovými vložkami, díky nimž je tak to správné nářadí vždy na svém místě a po ruce. Spodní zásuvka je díky své velikosti ideální k uložení brusek nebo jiných nástrojů.

Kvůli případnému následnému doplnění nářadí do vozíku jsou jednotlivé díly nářadí Ronin Tools dodávány po kusech, nebo také jako speciálně sestavené sady. To profesionálům ulehčuje práci, jednotlivé díly k doplnění obsahu vozíku se dají snadno koupit, např. pokud se některé díly ztratí.

Kompletní katalog nářadí Ronin najdete zde.


Přílohy

# # # # # # # #
Přepínač

Nahoru