Petr Baloušek, oblastní manažer

„Chovej se k ostatním lidem tak, jak chceš aby se oni chovali k tobě.“

Petr BaloušekJaké byly tvoje začátky ve firmě?

Když už jsem nastoupil tak skvělé, plné nadšení, očekávání a zjišťování. Když uvádím, než jsem nastoupil, tak jsem se do SERVINDU dostal po velmi příjemných dvou výběrových řízeních s Lubošem a na druhém si pozval Honzu, do kterých hodně tlačila Martina z personální agentury, aby se se mnou sešli a dali mi šanci. Tenkrát v roce 2010 nechtěli lidi z FMCG a Kofoly vůbec, což byl můj případ, protože jsem z Kofoly po 7letech odešel.

Tak jsem se dostal do „starého SERVINDU“ ve Střešovicích, kde po pár větách s Lubošem a potom s Honzou věděl, že to bude správná volba a zároveň jsem jim chtěl dokázat, že se můžou i oni splést a daří se mi to již 8 let.

Co nebo jaký byl zlomový okamžik ve tvé kariéře?

Můj zlomový okamžik v zatím v mé krátké kariéře byl v roce 2003, kdy jsem se ucházel o pozici obchodního zástupce v Kofola a.s. v Krnově. Výběrové řízení jsem  vyhrál  i když jsem měl dle mého nejmenší předpoklady, bez zkušeností s obchodem atd….., no a po 4letech na pozici obchodního zástupce, jsem dělal Area Sales managera pro region JZČ s týmem výborných 12ti obchodních zástupců až do roku 2010, kdy jsem přišel do SERVINDU a snad jsem „klukům“ změnil názor na lidi z FMCG a Kofoly. 

Co považuješ za svůj největší profesní úspěch?

To snad ještě přijde ?! Asi i to, že se dokážu posouvat dál a to i díky kolegům, které mám kolem sebe a motivují mne.

Co máš na své práci nejraději?

Firmu a pestrost práce. Samozřejmě i práci s lidmi a klienty – každý člověk je originál, a tak se každému musíte přizpůsobit a tím získávám další zkušenosti do života.

Co jsi vnímal jako nejpozitivnější změnu ve firmě?

Určitě postavení nového sídla v Tuchoměřicích, kdy jsme se dostali do svého a můžeme tak svým zákazníkům ukázat a nabídnout skoro vše co je v ART a IND pro jejich potřeby a růst možné.

Kdybys mohl cokoli změnit, bez omezujících okolností, co by to bylo?

Změnil bych to, aby si můj taťka 11.12.1997 ráno vzal auto a ne motorku…

Chcete být součástí našeho týmu? Možná právě vás hledáme. Tak buď Servind i ty. Servind kariéra

Fotografie

# ## # # # # #
Přepínač

Nahoru