Petra Demlová, personalistka

"Nikdy neříkej nikdy!"

Petra DemlováPéťa je srdcem našeho týmu, které pumpuje stále novou pracovní krev, ale také pozitivní energii, empatii a pro druhé by se zkrátka rozdala. Do Servindu sice nastoupila na pozici obchodní koordinátorky, když jí bylo 25 let, ale po pár měsících bylo jisté, že její pravá parketa bude HR. Péťa je totiž přátelská a komunikativní, všichni víme, že je to člověk na správném místě. Prací tráví spoustu času, ale když ji nenajdete v kanceláři, pravděpodobně už má trackové boty a lítá někde na túrách, v Čechách, na Moravě, ale i kousek za hranicemi, protože přírodu tu prostě miluje. Další její vášní je sport, hlavně kolo a běh, protože to jsou chvilky, kdy nemusí mluvit ani přemýšlet ba naopak si užívá ticho sama pro sebe a čerpá novou energii. (Kterou nám pak zase rozdá :-) ). 

Jaké byly tvé začátky na firmě?

Každý začátek je těžký, musíte se sžít s novým prostředím, naučit se nové věci a poznat lidi, ale v Servindu byli všichni moc přátelští, vstřícní a milí, takže to šlo skoro samo. Nastoupila jsem, když nás bylo okolo 60-ti, jako obchodní koordinátorka pro oblastní manažery. Po půl roce mi však tehdejší jednatel nabídl, zda se nechci věnovat personalistice, která v té době byla na firmě ještě v plenkách a tuto oblast rozjet. Samozřejmě jsem příležitost přijala, jelikož jsem shodou okolností tento obor i studovala na vysoké škole, tak mi to bylo blízké. Je pravda, že praxe je úplně jiná, ale obor mi vyhovuje, a proto jsem u něj už zůstala. Teď je nás přes 160 a věřím, že konečné číslo to rozhodně není :-) .

Petra a hory

Co považuješ za svůj největší pracovní úspěch?

Beru to tak, že každý den je jiný a každý den se něco povede. Pokud někomu mohu pomoci a vidím, jak dotyčný odchází s úsměvem na rtech, tak to je pro mne největší odměnou.

Co máš na své práci nejraději?

Různorodost, každý den je jiný, každý den je plný výzev a různých situací. Denně se setkávám s novými lidmi, některé schůzky jsou příjemné, některé méně, ale o tom to je a mám to ráda.  

Petra

Kdybys mohla na Servindu cokoliv změnit, bez omezujících okolností, co by to bylo?

Mám neomezené možnosti? Tak lokalitu :-) , jinak nic. I ty negativa k tomu patří.

Kdyby se tě kandidát zeptal, proč by se měl stát součástí našeho týmu, co bys mu odpověděla?

U pohovorů často slýchávám dotaz, jaké lidi do firmy hledáme. Ale je to různé, rozmanitý tým přináší mnoho možností. Co však mohu vyzdvihnout a co nás spojuje je fakt, že jsme zkrátka super parta lidí, která tahá za jeden provaz, a to je jedna z věcí, proč je Servind stále tak úspěšná firma. Když je prostor smějeme se, když je potřeba, makáme, co to jde. Takže pokud lidi chtějí pracovat, je zde velký prostor pro seberealizaci a velmi oceníme, co v nich je a pokud se do toho chtějí ještě smát, je to ideální kombinace :-) .

Fotografie

# ## # # # # #
Přepínač

Nahoru