Petra Foltýnová, koloristka a asistentka Produktového managementu

„Barvy mi zpestřují každý pracovní den“

Petra pracuje ve firmě dva roky. V součastnosti se stará o koloristiku a adminitrativní zajištění produktového managementu.

Petra FoltýnováJak vypadá tvůj běžný den?

Mezi hlavní každodenní úkoly na mé pozici patří především řešení agendy koloristiky, jako je např. zjišťovaní barevných odstínů, řešení nesrovnalostí v odstínech, poskytování koloristických informací zákazníkům, překlady koloristických novinek, zajišťování aktualizací colorboxů a komunikace se zákazníky. Dále také objednávání zboží od dodavatelů, kontrola, schvalování a vystavování faktur.

Práce na této pozici je různorodá a v oblasti koloristiky se stále objevují nové věci, se kterými se setkávám a kterým se musím učit.

Co považuješ za dobu, co ve firmě pracuješ, za svůj největší úspěch?

Ve firmě pracuji dva roky a zatím považuji za největší úspěch svůj karierní růst a relativně rychlé zaučení na nové pozici. V této firmě jsem začínala na pozici recepční, nyní zastávám pozici koloristky a  asistentky produktového managementu.

Jak se ti líbí prostředí, kde pracuješ?

Prostředí v naší firmě je velice přátelské, všichni kolegové se snaží navzájem pomáhat a novým kolegům předat jen to nejlepší. Všichni máme možnost studovat cizí jazyky a účastnit se různých školení, jako je např. práce s MS Office a další zajímavá školení pro usnadnění každodenní práce. Fajn je také různorodost firemních benefitů jako například stravenky, Kafetérie, dovolená navíc a 13. plat. Firma každoročně pořádá pro zaměstnance různé společné akce a teambuildingy, kde je možné poznat osobně i kolegy z brněnské pobočky a Slovenska. Vyhovuje mi, že zde není nastavený žádný dresscode. 

Vidíš ve firmě prostor pro svůj kariérní růst?

Ve firmě je spousta možností kariérního růstu pro každého zaměstnance. Společnost stále rozšiřuje portfolio svých produktů a služeb, takže možnosti určitě jsou. 

 

Chcete být součástí našeho týmu? Možná právě vás hledáme. Tak buď Servind i ty. Servind kariéra

Fotografie

# ## # # # # #
Přepínač

Nahoru