Školení a služby

Image

Rozhodnout se pro společnost Servind neznamená pouze získat přístup k vysoce kvalitním produktům a nejpokrokovějším technologiím, ale především získat širokou škálu doprovodných služeb na profesionální úrovni.

Velký důraz je kladen na prvotřídní servis, technické poradenství, odborné školení zákazníků a poradenství v oblasti legislativy.

Jako nezbytnou součást našich služeb považujeme systém pravidelného vzdělávání. V této oblasti poskytujeme našim zákazníkům četná odborná školení, která jsou organizována v našem školícím centru v Praze.

Školení jsou přizpůsobena specifickým požadavkům jednotlivých zákazníků. Díky modernímu zázemí našich informačních center, které jsou vybaveny nejmodernějšími zařízeními a technologiemi, nabízíme ideální podmínky pro profesionální a efektivní školení. Vysoká úroveň znalostí a praktických dovedností všech našich školitelů je samozřejmostí.

Prohlédněte si fotografie našeho nového školicího centra v Tuchomeřicích, které patří k největším a nejmodernějším ve střední a východní Evropě.

# ## # # # # #
Přepínač

Nahoru