Vybavení karosáren

Společnost Car-O-Liner patří mezi přední lídry v oblasti autoopravárenství poškozených karoserií. Mezi stěžejní zařízení každé karosárny bezpochyby patří rovnací stolice. Existuje více variant, ale vždy mají stejný účel.

Na počátku každé opravy je rozhodnutí, zda poškození opravovat či nikoli. Velkým zpřesněním a zrychlením karosářské práce je měřící systém Car-O-Liner. Vozidlo se nemusí kompletně odstrojovat, a přitom je technik schopen přesně určit, kde a jak je vozidlo poškozeno.

Ke každé opravně karoserií neodmyslitelně patří i svářečky. Společnost Car-O-Liner má v portfoliu svářečky od nejjednodušších variant pro malé dílny až po plně automatické bodovací stroje pro opravy nejnovějších materiálů jako jsou např. vysokopevnostní oceli.

V naší nabídce vybavení pro karosárny se nachází i produkty dalších prvotřídních výrobců. Za všechny zmiňme švýcarskou firmu Betag Innovation a její zařízení Hotbox na drobné opravy či Alu Flatliner na opravy hliníkových částí karoserie. Dalším významným výrobcem je firma Migatronic a její zdroje pro sváření, nebo výrobce odsávání a ochranných zástěn firma Kemper.

# # # # # # # #
Přepínač

Nahoru