Výhody Symach procesu

Jednou z výhod SYMACH PROCESU, pokud jej srovnáme se standardním systémem, je výrazné zkrácení (ze 4,3 na 2,1 dne) přítomnosti lakované věci v lakovně. A to díky tomu, že na stejném produktu lze nepřetržitě pracovat od začátku až do konce. To přináší obrovsjou výhodu.

Technologie Symach představuje revoluci v tradičních postupech sušení laku díky infračervenému generátoru, který generuje speciální spektrum vln, v důsledku čehož proces sušení laku trvá pouze několik sekund nebo minut zásluhou přímého působení na molekuly laku.

Tento patentovaný systém umí přenést, a tak využít, téměř veškerou energii do vrstvy laku, bez toho aby byly ovlivněny jiné součásti produktu (např. elektronika nebo jiný typ příslušenství) a aniž by se vynaložená energie plýtvala někde jinde.

Ve skutečnosti je lak vysoušený při vysoké teplotě dlouhodobě stabilní beze změn, jako jsou zvrásnění, trhliny ve vrstvě laku a změny odstínu a lesku: výsledek je velmi kvalitní a velmi podobný kvalitě laku z prvovýroby.

Proces sušení je doplněn specifickými postupy Symach, které zajišťují prvotřídní výsledky. Počítač sušícího zařízení  nepřetržitě monitoruje výsledek procesu sušení během každého kroku, takže výsledek je konzistentní a odpovídá danému plánu.

Společnost Symach i nadále investuje do výzkumu zahrnují i analýzy a definice nejvhodnějších postupů a plánů sušení pro každou značku a typ laku. Takto jsou databáze vždy doplněny novými produkty, plány jsou neustále aktualizovány a poskytovány všem našim zákazníkům bezplatně.

# # # # # # # #
Přepínač

Nahoru