Výhody Symach procesu

Jednou z výhod SYMACH PROCESU, pokud jej srovnáme se standardním systémem, je výrazné zkrácení (ze 4,3 na 2,1 dne) přítomnosti vozidla v karosárně. A to díky tomu, že na stejném vozidle lze nepřetržitě pracovat od začátku opravy až do konce. To přináší přímé výhody pro zákazníky, ale také pro samotnou dílnu. Na dílně vzniká volná plocha pro další opravu a zároveň se snižuje doba zapůjčení náhradního vozidla. 

Technologie Symach představuje revoluci v tradičních postupech sušení laku díky infračervenému generátoru, který generuje speciální spektrum vln, v důsledku čehož proces sušení laku trvá pouze několik sekund nebo minut zásluhou přímého působení na molekuly laku.

Tento patentovaný systém umí přenést, a tak využít, téměř veškerou energii do vrstvy laku, bez toho aby byly ovlivněny jiné součásti vozidla (např. elektronika nebo jiný typ příslušenství) a aniž by se vynaložená energie plýtvala někde jinde.

Ve skutečnosti je lak vysoušený při vysoké teplotě dlouhodobě stabilní beze změn, jako jsou zvrásnění, trhliny ve vrstvě laku a změny odstínu a lesku: výsledek je velmi kvalitní a velmi podobný kvalitě laku z prvovýroby.

Karosárny vybavené technologií Symach mohou svým zákazníkům nabídnout certifikát HQD (sušení vysoké kvality), který deklaruje, že lakování bylo provedeno ve stejné kvalitě jako v samotném výrobním závodě.

Tento certifikát není jen zárukou opravy, ale také odlišuje a charakterizuje kvalitní karosárny!

Proces sušení je doplněn specifickými postupy Symach, které zajišťují prvotřídní výsledky. Počítač sušícího zařízení  nepřetržitě monitoruje výsledek procesu sušení během každého kroku, takže výsledek je konzistentní a odpovídá danému plánu.

Společnost Symach i nadále investuje do výzkumu zahrnují i analýzy a definice nejvhodnějších postupů a plánů sušení pro každou značku a typ laku. Takto jsou databáze vždy doplněny novými produkty, plány jsou neustále aktualizovány a poskytovány všem našim zákazníkům bezplatně.

# ## # # # # #
Přepínač

Nahoru