Cromatec

 

Lakýrnické zakázky jsou zřídka rutinní prací. Neustále měnící se typy předmětů, v kombinaci s někdy problematickými povrchy, vyžadují špičkové schopnosti a zkušenosti lakýrníků.

Flexibilní systém míchaní barev Cromatec pomáhá řešit tyto různorodé problémy. Díky 23 barevným koncentrátům umožňuje míchání celé řady různých vrchních nátěrů. Všechny barevné odstíny lze míchat podle mnoha průmyslových vzorníků, například RAL, NCS, BS, Pantone, RAL Design, Munsell a další.

Klasický příklad použití Cromatecu je zakázkové lakování, které pracuje pro zákazníky z oblasti průmyslu a řemesel. Cromatec je ideální při časté změně lakovaných objektů a barevných odstínů.


Oblasti použitíi:

Výroba a opravy zemědělských strojů
Výroba a opravy stavebních strojů
Výrobca a opravy nástaveb
Stožáry větrných elektráren

Systém vrchních nátěrů na míru (Datacolor)

V posledních letech se nabídka barev zvýšila tak, že orientace v ní je náročná i pro odborníky. Často se liší ve velmi malých detailech. Disponujeme unikátním zařízením s širokou databází odstínů, díky němuž jsme schopni na základě předaného vzorku pohodlně a flexibilně nalézt odpovídající recepturu.

Cromatec nabízí průmyslovým uživatelům a odborným firmám celou řadu výkonných nástrojů pro nejrozmanitější lakýrnické zakázky. Ale každá zakázka je jiná. Obchodní zástupci Servind Vám vždy poskytnou odborné poradenství a podporu, stejně jako všechny informace, které potřebujete pro své speciální požadavky.

Splnění požadavků VOC

Všechny vrchní nátěrové hmoty Cromatec splňují požadavky stávající směrnice VOC 2004/42/EC (Deco). To znamená, že produkty Cromatec jsou vhodné pro stavby i použití ve vnitřních prostorách.

Technologie

# ## # # # # #
Přepínač

Nahoru