Lakovací systémy

Společnost Servind se v rámci prvovýroby automobilů (OEM) specializuje na opravárenské/malosériové procesy lakování karoserií za použití nátěrového systému Standox (od společnosti DuPont). Součastí našich služeb je i poskytování komplexní technické podpory a portfolio dlaších kvalitních služeb jako jsou školení, vzdělávání, poradenství, dodávky just-in-time a mnoho dalších.

Vyberte si produkt, který nejlépe vyhoví vašim náročným požadavkům:

  • Standoblue

Standoblue je zcela nová technologie lakovacích materiálů, která v sobě koncentruje to nejdůležitější, co lakovna potřebuje: dokonalé barvy, efektivní zpracování, rychlou aplikaci a metalízy bez mráčků.

Více

  • Standohyd

Standohyd, vodouředitelný lakovací systém, splňuje přísné ekologické směrnice Evropské unie. Je součástí skupiny Pro-future, produktové řady, která se vyznačuje nízkým obsahem rozpouštědel. Byl oficiálně schválen všemi předními výrobci automobilů.

Více

  • Standocryl

Od ledna 2007 je v platnosti směrnice EU ohledně ředidel. Ta definuje přísné mezní hodnoty pro emise organických rozpouštědel. Na opravy laku smějí být používány pouze materiály, které odpovídají novým předpisům.

Více

 

MicroRepairs

Chytré řešení pro malá poškození. MicroRepair je nákladově efektivní postup pro profesionální opravy drobných poškození laku jako jsou škrábance nebo malá promáčknutí.

Více


Subdodavatelům do automobilového průmyslu nabízíme nátěrové systémy na plasty od německo-francouzského konsorcia Mäder Lacke a také práškové barvy belgického výrobce Oxyplast (člen skupiny ProTech). Nabídku našich komplexních služeb a technické podpory samozřejmě poskytujeme také všem zákazníkům i na tomto trhu.

# # # # # # # #
Přepínač

Nahoru