Nová otryskávací pistole Colad AirTec Spotblaster

Užitečným pomocníkem do každé autolakovny je nová otryskávací pistole Colad AirTec Spotblaster. Velice rychle a pohodlně odstraní rez, staré vrstvy barev či špínu na opravovaném dílu. Obzvláště účinná je na odstranění bodových napadení rzí na čele automobilu a na kapotě, které vznikají od odletujících kamínků. Díky sadě různě tvarovaných tryskacích vyústění je možno se dobře dostat na těžko dostupná místa jako jsou rohy a hrany, kam se normálně s bruskou nedostanete. Důkladně odstraní rez a starý lak až na holý kov.

Pistole vyniká unikátním systémem recyklace, díky kterému můžete používat tryskací médium vícekrát. V základu je vybavena bodovou tryskou. Pro víceúčelové použití doporučujeme objednat i sadu trysek s různými tvary vyústění (obj. č.: 3070). Tryskací materiál ve 25 kilogramovém balení je chemicky neutrální, nemagnetický, nevodivý, nehygroskopický, nehořlavý a znovu použitelný (obj. č.: 3010).

Do konce roku si u nás můžete objednat kompletní set (pistole Colad AirTec Spotblaster, sadou různých trysek a kyblík tryskacího média) pod objednacím číslem 3060P za zaváděcí cenu 4 490 Kč.

# ## # # # # #
Přepínač

Nahoru