Systém renovace světlometů

Čelní světlomety jsou při každodenním provozu extrémně namáhány. Po několika letech jsou na nich znatelné škrábance a celkově stárnou, což se projevuje zmatněním a "oslepnutím" světel. To má vliv nejen na estetický vzhled, ale projeví se to i zhoršením účinnosti světlometů. V konečném důsledku vede tento fakt k nutnosti zakoupení nových světlometů.

Naše společnost přišla s vlastním řešením tohoto problému: Systém renovace světlometů Servind. Při výrobě světlometů je na polykarbonát aplikována vrstva čirého laku, která jej chrání před UV zářením, povětrnostními vlivy a drobnými mechanickými poškozeními. To se stalo naší inspirací při vývoji vlastního řešení renovace světlometů. Renovace spočívá v odstranění původního ochranného filmu (čirého laku) a aplikaci nového speciálního čirého laku na světlomety.

Pracovní postup při renovaci světlometů najdete zde.

Nyní máte možnost objednat si sety pro renovaci světlometů - Headlight Renovation Kit za EXTRA výhodné zaváděcí ceny! Podrobnější informace o jednotlivých setech najdete na odkazech níže.

  • sada na renovaci světel HL-KIT BASIC za zaváděcí cenu 3 999 Kč
  • sada na renovaci světel HL-KIT PNEU-PLUS za zaváděcí cenu 8 999 Kč
  • sada na renovaci světel HL-KIT EL-PLUS za zaváděcí cenu 12 599 Kč

 

Jako přidanou hodnotu k nabízeným setům nabízíme našim zákazníkům video Renovace světlometů určené do Příjmu oprav. Zde si ho můžete prohlédnout.

# # # # # # # #
Přepínač

Nahoru